Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

Wirujące elektrody dyskowe

Wirująca elektroda dyskowa oraz wirująca elektroda pierścieniowo-dyskowa to techniki stosowane w woltametrii hydrodynamicznej. Podczas eksperymentu elektroda robocza wiruje z określoną prędkością obrotową indukując strumień elektrolitu w kierunku elektrody. Takie elektrody stosuje się w badaniach elektrochemicznych do poznawania mechanizmów reakcji redoks oraz innych zjawisk chemicznych. W naszej ofercie znajdują się urządzenia służące do stosowania powyższej techniki oraz specjalne końcówki z różnymi materiałami wykonania elektrod dyskowych oraz pierścieniowo-dyskowych. Urządzenia można połączyć z oferowanymi przez nas potencjostatami firmy Bio-Logic i sterować nimi z poziomu oprogramowania potencjostatów.

 • BluRev RDE/RRDE

  BluRev RDE/RRDE

  OFERTA > ELEKTROCHEMIA > AKCESORIA ELEKTROCHEMICZNE > WIRUJĄCE ELEKTRODY DYSKOWE

  BluRev RDE/RRDE to wszechstronna i niezawodna wirująca elektroda dyskowa (RDE) oraz wirująca elektroda pierścieniowo-dyskowa (RRDE), idealne do stosowania z potencjostatami / galwanostatami marki BioLogic. Są dostępne z wyborem łatwo wymiennych końcówek elektrodowych z różnych materiałów.

  Więcej
 • RRDE-3A

  RRDE-3A

  OFERTA > ELEKTROCHEMIA > AKCESORIA ELEKTROCHEMICZNE > WIRUJĄCE ELEKTRODY DYSKOWE

  RRDE-3A to urządzenie służące do przeprowadzania pomiarów hydrodynamicznych z pierścieniowo-dyskową elektrodą wirującą (RRDE) lub wirującą elektrodą dyskową (RDE).

  Więcej

TELEFON: +48 22 622 20 14

E-MAIL: office@lambdasystem.pl

LAMBDA SYSTEM

ul. Mińska 25A lok. U12

03-808 Warszawa

enlighten by innovation