Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

BioLogic VSP-3e

BioLogic VSP-3e

Multipotencjostat idealnie "skrojony" na potrzeby prac badawczych w dziedzinie energii. Do 8 niezależnych kanałów o zakresie prądowym 1 A na każdym kanale z możliwością rozbudowy nawet do 800 A.

 

Sterowany za pomocą ergonomicznego i zaawansowanego oprogramowania EC-Lab, które zdążyło już zapracować na swoją znakomitą reputację wśród programów obsługujących potencjostaty/galwanostaty, model VSP-3e może się pochwalić szerokim zakresem unikalnych funkcjonalności. EC-Lab zapewnia użytkownikom możliwość budowania eksperymentów oraz ich modyfikację "w biegu", jak również planowanie eksperymentu z użyciem szerokiej gamy ustawień technicznych.

 

Funkcje dedykowane badaniom magazynowania energii i unikalne dla modeli BioLogic obejmują:

  • szybkie przełączanie CCCV (constant current, constant voltage - stały prąd, stałe napięcie)
  • tryb badań stosów (śledzenie poszczególnych elementów w pack-u)
  • BCD (Battery capacity determination - wyznaczanie pojemności ogniwa)
  • automatyczne kreślenie wydajności kulombowskiej (Coulombic efficiency)

 

Kompaktowa, pionowa budowa urządzenia sprawia, że zajmuje on niewielką powierzchnię w laboratorium a użytkownicy mogą wybierać pracę w konfiguracji z niezależnymi kanałami lub pomiarami wieloelektrodowymi (w trybie CE to GND unikalnym dla potencjostatów/galwanostatów BioLogic) rozszerzając w ten sposób możliwości naukowo-badawcze i dopasowując konfiguracje elektrod do ich aplikacji.

 

Do pobrania

TELEFON: +48 22 622 20 14

E-MAIL: office@lambdasystem.pl

LAMBDA SYSTEM

ul. Mińska 25A lok. U12

03-808 Warszawa

enlighten by innovation