Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

PODSTAWY MONTAŻOWE i AKCESORIA

Wszelkiego rodzaju elementy mechaniczne niezbędne do precyzyjnego montażu optyki do stołu optycznego, ławy optycznej lub innego podłoża. W ich skład wchodzą między innymi pręty montażowe ze stali nierdzewnej o różnej długości i średnicy, mocowania prętów, zaciski i klamry różnego kształtu, podstawy i bloki dystansowe, śrubki, nakrętki, podkładki oraz adaptery gwintowe różnych rozmiarów.

 • Słupki i uchwyty słupków

  Słupki i uchwyty słupków

  OFERTA > OPTOELEKTRONIKA > OPTOMECHANIKA > PODSTAWY MONTAŻOWE I AKCESORIA

  Standardowe słupki ze stali nierdzewnej o średnicy 12 mm posiadają gwint M6 na górze oraz otwór M6 na dole, co pozwala na wszechstronny montaż elementów optomechanicznych oraz mocowanie słupków do odpowiednich podstaw. Słupki można montować bezpośrednio do podstawy lub umieszczach w uchwycie, co pozwala na jego regulację.

  Więcej
 • Podstawy

  Podstawy

  OFERTA > OPTOELEKTRONIKA > OPTOMECHANIKA > PODSTAWY MONTAŻOWE I AKCESORIA

  Różnego rodzaju podstawy umożliwiające mocowanie i pozycjonowanie uchwytów optomechanicznych w układzie optycznym. Podstawy wykonane są zwykle z anodyzowanego na czarno aluminium, choć dostępne są również modele ze stali.

  Więcej
 • Klamry dociskowe

  Klamry dociskowe

  OFERTA > OPTOELEKTRONIKA > OPTOMECHANIKA > PODSTAWY MONTAŻOWE I AKCESORIA

  Klamry montażowe umożliwiają mocowanie słupków, uchwytów słupków i innych elementów optomechnicznych do blatu optycznego w praktycznie dowolnym położeniu. Dokręcenie śruby powoduje stabilne unieruchomienie zamontowanego elementu.

  Więcej

TELEFON: +48 22 622 20 14

E-MAIL: office@lambdasystem.pl

LAMBDA SYSTEM

ul. Mińska 25A lok. U12

03-808 Warszawa

enlighten by innovation