Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

Zasotosowania

Aparatura i akcesoria z portfolio naszej firmy mogą być wykorzystane w ogromnym zakresie dziedzin naukowych. Są to głównie dziedziny fizyczne oraz chemiczne, choć spora ilość naszych produktów znalazła również swoje miejsce w medycynie, biologii oraz szeroko pojętej elektronice. Oto niektóre z takich zastosowań:

 

 • Magazynowanie energii

  Magazynowanie energii

  Oferujemy aparaturę do prac badawczo-rozwojowych nad wszelkiego rodzaju ogniwami wtórnymi (akumulatorami) a także do innych zastosowań w dziedzinie odnawialnych źródeł energii np. do charakteryzacji ogniw fotowoltaicznych.

  Więcej
 • Badania korozji

  Badania korozji

  Nasza oferta zawiera kompleksowe rozwiązania do badań korozji metodą elektrochemiczną: od potencjostatów - specjalnych urządzeń umożliwiających polaryzowanie badanego elementu i pomiar bardzo niskich prądów korozyjnych, po specjalne celki, elektrody, uchwyty i klatki Faradaya.

  Więcej
 • Pomiary impedancji

  Pomiary impedancji

  Impedancja, choć jest tematem niełatwym, staje się wręcz niezbędna w wielu dziedzinach, nie tylko naukowych. Prawidłowy pomiar oraz właściwe modelowanie pozwalają uzyskać wiele ważnych informacji na temat przedmiotu będącego obiektem zainteresowania.

  Więcej
 • Czujniki elektrochemiczne

  Czujniki elektrochemiczne

  Prace badawczo-rozwojowe na czujnikami chemicznymi wymagają niskoszumnej i precyzyjnej aparatury pomiarowej. W naszej ofercie znajdują się urządzenia, które są w stanie mierzyć piko- a nawet femtoamperowe prądy.

  Więcej

TELEFON: +48 22 622 20 14

E-MAIL: office@lambdasystem.pl

LAMBDA SYSTEM

ul. Mińska 25A lok. U12

03-808 Warszawa

enlighten by innovation