Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

Praca dla inżyniera

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby odpowiedzialnej za serwis apratury medycznej oraz naukowej (choć nie tylko).

INŻYNIER SERWISU

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za instalacje i serwisowanie aparatury medycznej oraz naukowej na terenie całego kraju.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechatronika, elektronika, fizyka)
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski
  • prawo jazdy kat. B
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zdolności techniczne

Oferujemy

  • samodzielną pracę w miłej atmosferze
  • możliwości rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód)

Mile widziane będą

  • znajomość programowania mikrokontrolerów
  • znajomość programu AUTO CAD Inventor

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich kandydatur na nasz adres e-mailowy.

31.08.2015

TELEFON: +48 22 622 20 14

E-MAIL: office@lambdasystem.pl

LAMBDA SYSTEM

ul. Mińska 25A lok. U12

03-808 Warszawa

enlighten by innovation